Rasvaimu riskid

Rasvaimu protseduuri riskideks on veritsus, infektsioon ja vastureaktsioonid anesteesiale. Spetsiifilised riskid on: töödeldud piirkonna tundlikkuse kadumine või vastupidi - ülitundlikkus, naha vigastamine, naha rippuma jäämine, asümmeetria, muutused pigmentatsioonis. Kuigi on teatavaid ohte, mis on olemas sõltumata kasutatavast meetodist, on vibratsioonil põhineva menetluse abil võimalik vähendada neid riske, mis omakorda aitab taastuda kiiremini ja aitab anda rohkem rahuldava tulemuse. Kuna see rasvaimu meetod võimaldab säästa närve ja veresooni, siis see on üks ohutumaid viise rasvaimu protseduuriks.

Üldiselt on Vibratsioonil põhinev rasvaimu protseduur kiirem ja kirurgile vähem väsitav, seetõttu on väiksemad ka anesteesia riskid. Väiksem on ka verekaotus ja väiksemad operatsioonijärgsed tursed. Vibratsioonil põhinev Lipomatic rasvaimu on nutikas liposuktsiooni metoodika valik täna. Tasub küsida, milline aparaat on kliinikus kasutusel ja uurida natuke selle aparaadi kohta, nii saab teha õigeid valikuid.

Rasvaimu protseduuriga kehakaalu vähemaks palju ei saa, kuna ohutu on eemaldada korraga ainult 3-4 liitrit rasva. Seega parima tulemuse saab just väikeste probleemsete rasvakogumite korral keha modelleerides. Rasvaimu hind sõltub piirkondade arvust. Huvitav on teada, et rasvaimu saab kasutada ka meeste günekomastia probleemi korral – see on tunduvalt odavam, kui operatsioon:

Rasvaimu on ülipopulaarne protseduur nii meeste kui ka naiste hulgas. Ainult rindade suurendamise operatsioone tehakse rohkem. Kuna tulemust mõjutavad nii kirurgi oskused ja kogemsued kui ka kasutatav rasvaimu tehnoloogia, siis on kasulik tutvuda erinevate metoodikatega siin: Erinevate rasvaimu meetodite võrdustabel